Gouden Spike - 100m - Serie 3
Gouden Spike - 4x100m - mannen
Harry Schulting Games - 100m (M)
Harry Schulting Games - 100m (V)
NK Indoor - 60m (M) - Finale
NK Indoor - 60m (M) - Halve finale 3
NK Indoor - 60m (M) - Voorronde 1
NK Indoor - 60m (V) - Halve finale 2
NK Indoor - 60m (V) - Voorronde 3
Apeldoorn indoor - 60m - Serie 1
NK Junioren - 110mh - David Staat
Sander Hage
Competitie - 100m start David
Competitie - 100m start Koen
Competitie - 200m start Koen
Sander zilver NK 2013
Memorial Verstockt - 4x100m - mannen
IFAM - 4x100m - mannen
T-Meeting - 100m - David/Philippe
T-Meeting - 100m - Koen
T-Meeting - 100m - Niek/Olivier
T-Meeting - 100mh - Lieke
T-Meeting - 110mh - Olivier/David
T-Meeting - 200m - Koen
T-Meeting - 4x100m - AV-Attila
Ter Specke Bokaal - 150m - serie 4
Harry Schulting Games - 100m - finale
Competitie - 200m - Koen van Erve
NK indoor junioren - 60m - Eva Bastmeijer
NK indoor junioren - 60m - Jian Ye
NK indoor junioren - 60m - Joris van Gool
NK indoor junioren - 60m - Niek Vermeer
NK indoor junioren - 60m HF - Eva Bastmeijer
NK indoor junioren - 60m HF - Niek Vermeer en Joris van Gool
NK indoor junioren - verspringen - Eva Bastmeijer
NK Indoor - 60m (m) - Halve finale 1
NK Indoor - 60m (m) - Halve finale 3
NK Indoor - 60m (m) - Serie 3
NK Indoor - 60m (m) - Serie 5
NK Indoor - HSS - Yuri Engels
Avondwedstrijd - 100m - mannen
Avondwedstrijd - 100m - vrouwen
Avondwedstrijd - Verspringen - Rens Huijben
Competitie - 3000m steeple - Tijs van Erve
NK - 200m - Finale
NK - 100m - serie 1
NK - 100m - Serie 2
NK - 100m - serie 3
NK - 200m - Serie 1
NK - 200m - Serie 2
NK - 200m - Serie 3
T-Meeting - 100m - A Finale
T-Meeting - 100m - Serie 1
T-Meeting - 100m - Serie 2
T-Meeting - 100m - Serie 3
T-Meeting - 100m - Serie 5
T-Meeting - 200m - Serie 6
FBK Games - 100m
FBK Games - 200m
Competitie - 100m - Joeri Jeagers
Competitie - 400m - Rens Huijben
Ter Specke Bokaal - 150m
Competitie - 4x100m - Attila
Openingswedstrijd - Verspringen - Philippe
Openingswedstrijd - Verspringen - Rens Huijben
Openingswedstrijd - Verspringen - Yuri Engels
NK indoor - 60m M - Finale
NK indoor - 60m V - Finale
NK indoor - 800m V - Finale
NK indoor - Hoogspringen - Tanita
NK indoor - polsstok - Cyriel Verberne
NK indoor - 400m M - Halve finale 2
NK indoor - 60m M - Halve finale 1
NK indoor - 60m M - Halve finale 2
NK indoor - 60m M - Halve finale 3
NK indoor - 60m M - Serie 1
NK indoor - 60m M - Serie 4
NK indoor - 60m V - Halve finale 1
NK indoor - 60m V - Halve finale 2
NK indoor - 60m V - Halve finale 3
NK indoor - 60m V - Serie 5
NK indoor - 800m V - Serie
NK indoor - HSS - Sander Hage
NK indoor - kogel - Vincent Jesen
NK Indoor Junioren - 400m - Jian ye
NK Indoor Junioren - 400m - Stevie Engels
NK Indoor Junioren - 60m - Jeroen Brus
NK Indoor Junioren - 60m - Jonathan Mutebwa
NK Indoor Junioren - 60m - Niek Vermeer & David Staat
NK Indoor Junioren - 60m - Olivier Somers
NK Indoor Junioren - 60m hf - Jeroen Brus
NK Indoor Junioren - 60m hf - Jonathan Mutebwa
NK Indoor Junioren - Interview - David Staat
NK Indoor Junioren - Interview - Olivier Somers
PEC indoor - 400m - Stevie Engels
PEC indoor - 60m - Giovanni Codrington
PEC indoor - 60m - Jonathan Mutebwa
PEC indoor - 60m - Koen van Erve
PEC indoor - 60m - Roos Kind
PEC indoor - 60m - Wouter Brus
PEC indoor - 60m finale - Koen van Erve
PEC indoor - 60m finale - Slowmotion
PEC indoor - Kogelstoten - Vincent Jessen
PEC indoor - Verspringen - Lieke Hofmans
Clubkampioenschappen - Polsstokhoogspringen - Alain Bettonviel
Clubkampioenschappen - 100m - David & Maarten
Clubkampioenschappen - 100m - Jun C serie 1
Clubkampioenschappen - 100m - Jun C serie 2
Clubkampioenschappen - 100m - Olivier Somers & Niek Vermeer
Clubkampioenschappen - 100m - Senioren 2
Clubkampioenschappen - 100m - Senioren mannen 1
Clubkampioenschappen - 400m - Serie 1
Clubkampioenschappen - 400m - Serie 2
Clubkampioenschappen - Kogel - Joris Hallegraeff
Clubkampioenschappen - Kogel - Vincent Jessen
Clubkampioenschappen - Verspringen - Adriaan Vugts
Clubkampioenschappen - Verspringen - Arno Klaassen
Clubkampioenschappen - Verspringen - Joris Hallegraeff
Clubkampioenschappen - Verspringen - Philippe Scheepers
Clubkampioenschappen - Verspringen - Rens Huijben
Clubkampioenschappen - Verspringen - Sander Hage
Clubkampioenschappen - Verspringen - Yuri Engels
Competitie - 100m - Alain Bettonviel
Competitie - 100m - Koen van Erve
Competitie - 110mh - Cyriel Verberne
Competitie - 200m - Koen
Competitie - 400mh - Toine van Beckhoven
Competitie - hoog - Bas Huijben
Competitie - polsstokhoog - Cyriel Verberne
Competitie - speer - Koen van Veen
Competitie - ver - Sander Hage
EK U23 Ostrava - 4x100m - Joeri
EK U23 Ostrava - 4x100m - Joeri [finale]
Keien Meeting - 100m - Joeri Jaegers
Keien Meeting - 4x100m - Koen & Joeri
Competitie - 100m - Joeri Jaegers & Koen van Erve
Competitie - 200m - Joeri Jaegers
Competitie - 400mh - Toine
Competitie - Hoog - Bas
Competitie - Hoog - Jolien
Competitie - Speer - Koen
T-Meeting - 100m - Arno [serie]
T-Meeting - 100m - Joeri & Koen [finale]
T-Meeting - 100m - Joeri [serie]
T-Meeting - 100m - Koen [serie]
T-Meeting - 100m - Philippe [serie]
T-Meeting - 100m - Rens [serie]
T-Meeting - 400m - Joep
T-Meeting - 400m - Rens
T-Meeting - 4x100m - Joeri & Koen
Competitie - 100m - Joeri & Koen
FBK - 100m - Joeri & Koen
Competitie - 200m - Joeri & Koen
Competitie - 400m - Anoek Adank
Competitie - 400m - Philippe Scheepers
Competitie - 400m - Rens Heij
Competitie - 4x100m - Arno, Joeri, Sander & Koen
Competitie - HSS - Sander Hage
Competitie - Ver - Noor Hegeman
Competitie - Ver - Sander Hage
Oordegem - 4x100m - Joeri & Koen
NSK indoor - 400m - Rens Heij
NSK indoor - 60m - Finale
NSK indoor - 60m - Glenn van Hamond
NSK indoor - 60m - Job
NSK indoor - 60m - Joeri Jaegers [halve finale]
NSK indoor - 60m - Joeri Jaegers [serie]
NSK indoor - 60m - Rens Heij [halve finale]
NSK indoor - 60m - Rens Heij [serie]
NSK indoor - 60m - Roos Kind [halve finale]
NSK indoor - 60m - Roos Kind [serie]
NSK indoor - 800m - Karin Vintges
NSK indoor - HSS - Glenn van Hamond
NSK indoor - HSS - Sander Hage
NSK indoor - Polsstokhoog - Cyriel Verberne
NSK indoor - Verspringen - Glenn van Hamond
NK indoor - 60m - Joeri Jaegers [halve finale]
NK indoor - 60m - Joeri Jaegers [serie]
NK indoor - 60m - Koen van Erve [halve finale]
NK indoor - 60m - Koen van Erve [serie]
NK indoor - 60m - Roos Kind
NK indoor - 800m - Karin Vintges
NK Junioren indoor - Hinkstapspringen - Glenn van Hamond
NK Junioren indoor - Verspringen - Glenn van Hamond
Apeldoorn indoor - 400m - Lawrence Bolte
Apeldoorn indoor - 60m - Koen van Erve
Apeldoorn indoor - 800m - Karin Vintges
Apeldoorn indoor - Verspringen - Glenn van Hamond
NK Teams A jun - 4 x 100
Keien Meeting - 4x100m - Koen van Erve
NK junioren - 100m - Koen van Erve
Gouden Spike - Leiden - 100m - Koen
IFAM Oordegem - 100m - Glenn
IFAM Oordegem - 100m - Joeri
IFAM Oordegem - 100m - Koen
IFAM Oordegem - 100m - Philippe
Grote Prijs Stad Lokeren - 100m - Koen
Oordegem - 100m - Koen van Erve
Ter Specke Bokaal - Polsstokhoog - Cyriel Verberne
Ter Specke Bokaal - 150m - Koen & Joeri
Ter Specke Bokaal - 4x100m - Koen & Joeri
NK Meerkamp indoor - Alain Bettonviel
NK Meerkamp indoor - Amanda Spiljard
NK Meerkamp indoor - Joris Hallegraeff
NSK indoor - 400m - Nicole Jetten
NSK indoor - 400m - Rens
NSK indoor - 400m - Roxanne Martin
NSK indoor - 60m - Bart & Glenn (serie)
NSK indoor - 60m - Koen (serie)
NSK indoor - 60m - Rens (serie)
NSK indoor - 60mh - Alain Bettonviel
NSK indoor - 800m - Karin
NSK indoor - HSS - Anouk Olijve
NSK indoor - ver - Alain Bettonviel
NSK indoor - ver - Anouk Olijve
NK indoor - 200m - Koen (halve finale)
NK indoor - 60m - Koen (halve finale)
NK indoor - 60m - Koen (serie)
NK indoor - 60mh - Roxanne Martin
NK indoor - HSS - Sander
NK indoor - kogel - Vincent Jessen
Apeldoorn indoor - 60m - Koen (finale)
Apeldoorn indoor - 60m - Koen (serie)
Sittard indoor - 60m - Alain Bettonviel
Sittard indoor - 60m - Alain Bettonviel (finale)
Sittard indoor - 60m - Bart & Joeri (finale)
Sittard indoor - 60m - Bart (serie)
Sittard indoor - 60m - Joeri (serie)
Sittard indoor - 60m - Joris Hallegraeff
Sittard indoor - 60m - Joris Hallegraeff (finale)
Sittard indoor - 60m - Karin en Roos
Sittard indoor - 60m - Karin en Roos (finale)
Sittard indoor - 60m - Koen (finale)
Sittard indoor - 60m - Koen (serie)
Sittard indoor - 60m - Maarten (finale)
Sittard indoor - 60m - Maarten (serie)
Sittard indoor - 60m - Sanne (finale)
Sittard indoor - 60m - Sanne (serie)
Sittard indoor - 60mh - Alain en Bas
Sittard indoor - 60mh - Alain en Bas (finale)
Sittard indoor - 60mh - Joris Hallegraeff
Sittard indoor - 60mh - Joris Hallegraeff (finale)
Trackmeeting Breda - Polsstokhoog - Cyriel Verberne
EJK - 4x100m - Joeri Jaegers
NK junioren - 100m - Joeri & Koen
NK meerkamp - Amanda Spiljard
NSK outdoor - 100m & 200m - Joeri & Koen
NSK outdoor - 200m - Koen
NSK outdoor - 200m - Rens
NSK outdoor - 4 x 100 - Sander & Koen
NSK outdoor - Kogel - Vincent Jessen
NSK outdoor - ver - Sander
NK indoor - 60m - Joeri (finale)
NK indoor - 60m - Joeri (halve finale)
NK indoor - 60m - Joeri (series)
NK indoor - Hoog - Stevie Engels
NK indoor - HSS - Liset Olijve
NK meerkamp - Joris Hallegraeff
Promotievideo - AV Attila - Heb jij het in je?
WJK - Amanda Spiljard
Avondwedstrijd - 100m - Micha, Koen, Sander, Rens, Lennart, Philippe en Marc
NBSK indoor - 60m, 400m en ver
Training - Blokstartjes - Micha van de Vorst
Training - Blokstart - Asafa Powell